O nas

MP Training

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę usług szkoleniowych mojej firmy MP Training.  Firma  specjalizuje się w szkoleniach o tematyce biznesowej, handlowej oraz obsługi klienta. Osobiście legitymuję się 20 letnim doświadczeniem w sprzedaży, głównie produktów finansowych, w tym 10 lat na stanowisku kierowniczym. Po ukończeniu specjalistycznego kursu, prowadzonego przez jedną z renomowanych firmę trenerskich, zostałem trenerem wewnętrznym w ogólnopolskiej firmie sprzedającej usługi finansowe. W ramach swojej pracy prowadziłem szkolenia i coachingi dla handlowców, kierowników jednostek terenowych, menedżerów sprzedaży oraz klientów kluczowych firmy.

Od 2005 r. prowadzę szkolenia dla podmiotów i firm zewnętrznych. Niezależnie od współpracy z wieloma firmami szkoleniowymi oraz Związkami Pracodawców, prowadziłem i nadal prowadzę współpracę jako wykładowca na Wyższej Szkole Bankowej z Torunia oraz obecnie na Wyższej Szkole Gospodarki z Bydgoszczy na studiach podyplomowych z zarządzania sprzedażą i pracownikami.

W czerwcu 2008 r. ukończyłem Szkołę Trenerów firmy MODERATOR z Wrocławia i uzyskałem tytuł trenera biznesu.

Od sierpnia 2010 roku z sukcesami prowadzę własną firmę, w ramach której oferuję usługi szkoleniowe, doradcze i coachingi.

Jako trener współpracowałem lub osobiście realizowałem projekty szkoleniowe i doradcze dla firm, jak również uczestniczyłem w od 2006 roku w dużej ilości projektów dofinansowanych w ramach EFS.